Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Miałam okazję korzystać z usług Tomka kilkukrotnie, za każdym razem zarówno atmosfera podczas sesji, jak i efekty końcowe były zaskakujące. Tomek jest osobą kreatywną, pełną ciekawych pomysłów, ale także umiejącą słuchać innych i ich sugestii. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu ! 🙂
Maja
Pełen profesjonalizm, sympatyczna atmosfera, wszystko na luzie i spokojnie. Efekt końcowy – zachwycający ! Polecam serdecznie współpracę z Tomkiem ! Jeszcze raz dziękuję ! 😊 I do zobaczenia wkrótce na sesji plenerowej !
Karolina
Profesjonalizm, zaangażowanie, wyczucie, otwartość na propozycje, a w efekcie wspaniałe owoce współpracy. Bardzo miły człowiek, a co za tym idzie przemiła atmosfera w trakcie sesji. Same pozytywy ! Bez dwóch zdań – polecam współpracę !
Agata
Z Tomkiem miałam przyjemność pracować już dwa razy i zdecydowanie mogę stwierdzić, że jest to najlepszy fotograf, z którym miałam okazję współpracować. Pełen profesjonalizm. Na sesji jako modelka czułam się bardzo swobodnie, otrzymałam wiele wskazówek, dzięki którym jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy. Z czystym sumieniem mogę polecić Tomka kobietom dopiero zaczynającym swoją przygodę z modelingiem, tym zaawansowanym, a także tym, które chcą sprawić sobie prezent i sprawdzić się w roli modelki. Mam nadzieję, że jeszcze u Tomka zagoszczę.
Agata
Rewelacyjna współpraca, świetne efekty! Tomasz to bardzo kontaktowy i uśmiechnięty człowiek w pełni oddany swojej pasji potrafiący w mgnieniu oka dopasować się do każdych warunków. Swobodna i niewymuszona atmosfera jaką potrafił stworzyć w trakcie sesji plenerowej sprawiła, że była to dla mnie świetna zabawa. Talent, wyczucie, cierpliwość, otwartość i zaangażowanie. Z czystym sumieniem polecam!!
Anna
Kilka tygodni temu miałam przyjemność udziału w sesji zdjęciowej z Panem Tomkiem, niesamowita współpraca, profesjonalizm i świetna atmosfera sprawiły, że sesja przebiegła bardzo sprawnie a same zdjęcia wyszły cudownie, zainteresowanych zachęcam do odwiedzenia strony internetowej Pana Tomasza i do nawiązana współpracy 😇 Jeszcze raz gorąco polecam ❤️
Karmina
Profesjonalizm pod każdym względem. Bardzo dobrze mi się współpracowało. Miła, swobodna atmosfera, uwielbiam takie sesje. Efekt zdjęć również rewelacyjny.
Dominika
W pełni profesjonalny fotograf, dobrze przygotowany i bardzo zaangażowany w wykonywane zdjęcia. Ma wiele pomysłów, dużo cennych wskazówek i bardzo łatwo można nawiązać super kontakt, dzięki czemu efekty sesji są świetne. Naprawdę gorąco polecam!
Aleksandra